|E diel, Qershor 25, 2017

Gjen 125 mije dollare dhe i dorezon ne polici. 

Πάμπτωχος_βρήκε_125.000_δολάρια_και-e76ccad904274205cf549afb1b1725c9    USA -Mundet qe ne llogari te mos kete as edhe një dollar , por kur … gjenden te këmbët 125.000 $ , nuk mendo për një minutë tëfundit .

Joe Cornell e Kalifornisë , ka qene duke vaditur lulet ne ballokin e shtepise s etij ne Salvation Army në Fresno , kur ai e pa një qese qe bie nga një makinë të blinduar .Pa mëdyshje , ai e mori qesen dhe e ka dorëzuar ne polici sepse ai tha se dëshiron qe nipërit e tij të dinë se ” Ai eshte një njeri i vërtetë e bëne gjënë e duhur . “
Për veprimet e tij , kompania e cila në pronësi kishte qesen e shpërblehu atë duke i dhënë shumën prej $ 5,000.

Gruaja e tij tha se me kete shumë do të paguajnë qirane dhe do të mbyllë disa nga ” vrimat ” që kafamilja, ka thënë ajo , se kushdo që dëshiron të punësojë një punonjës të ndershëm , duke menduar burrin e saj që e kanë provuar ndershmërinë e tij , ka nje pasuri.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Nga Jugu në Veri shkoni të votoni https://t.co/8YlKsInYNJ https://t.co/YG8jGHwAxV
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Shkatërrohet baza e sexit , në pranga 6 vetë.

       Fier - Një bazë prostitucioni në Fier është shkatërruar në orët e vona të mbrëmjes së djeshme...

Close