|E shtunë, Nëntor 18, 2017

Gjendet 21 vjçarja e zhdukur, mamaja ndiqet penalisht për dëshmi të rreme 

Fier – Policia Fier njoifton zyrtarishtë se pas njoftimit të marr ka gjetur në Berat në banesën e ish bashkëshortit shtetasen 21 vjecare Elmira Maloku . Policia pohon gjithashtu faktin se mamaja e 21 vjecares , Lindita Maloku  nuk ka kryer asnjë denancim pran policisë Fier për zhdukjen e së bijës ndaj Lindita Malokut ka filluar procedim penal për dëshmi të rreme

alb365

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Në 24 orë policia prangos 4 veta dhe heton të lirë 3 të tjer.

Fier - Lushnje - Mallakastër - Më datë 02.10.2014, nga Sektori per Krimin Ekonomik Financiar filloi procedimi penal në gjendje...

Close