|E diel, Qershor 25, 2017

Gjendet i vetvarur ne banese 60 – vjecari. 

foto.php    Fier – Rrethe orës 13 e 30 minuta të mesditës së sotme në banesën e tij në lagjen “29 Marsi” në Patos është gjendur I vetvarur në dhomën e gjumit Zoi Sinjari 60 vjec.
Sinjari ishte baba I dy fëmijëve që jetojnë tashmë prej vitesh në USA me dokumenta të regullta. Ai kishte disa vite që punonte në privat me profesion elektricist.
Sipas burimeve të informacionit nga familjarët mësohet se 60 vjecari ishte mirë ekonomikishtë pasi kishte shtëpi në Patos dhe Tiranë.
Burimet zyrtare të policisë pohuan se 60 vjecari është vetvarur në kushte depresive. Ky ka qënë edhe rezultati I ekspertizës mejko ligjore që I është kryer kufomës pas autopsisë.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Nga Jugu në Veri shkoni të votoni https://t.co/8YlKsInYNJ https://t.co/YG8jGHwAxV
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Perla e jugut në duart e …

Nga ALMA ÇUPI - Jugu eshte perla, pa koment. Por le te bejme pak koment per ate qe te ofrohet...

Close