|E enjte, Gusht 24, 2017

Gjendet serumi i rinisë së përjetëshme 

Është gjendur sekreti i rinisë së përjetshme aty ku askujt nuk ia priste mendja.

Serumi gjendet me ulje çmimi në një treg të Londrës dhe është i përbërë nga një xhelatinë që gjendet në lëkurën e mushkave.

Eiajo, sigurisht i shpikur në Kinë, ka çuar në therjen e miliona mushkave çdo vit.

Shumë burra dhe gra të shtresës së mesme në Kinë besojnë se serumi i bën të bukur e se rrezatojnë dritë.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Macja kujdeset për iriqët si të ishin kotelet e saj (fotot)

Zemra e një nëne është burim i një dashurie pakufij. Mamatë do të kujdesen gjithmonë për fëmijët, edhe nëse ata...

Close