|E diel, Tetor 22, 2017

Gjeniu 15-vjeçar nga Shkodra, ja si i cilëson Ramën, Berishën, Bashën dhe Metën (video) 

Nilidon Pepushaj është një 15 vjeçar nga Shkodra. Ai vazhdon klasën e 9-të në shkollën jopublike të quajtur ‘Zemra e Krishtit’.
Një fëmijë i zakonshëm shkodran por që ndryshon nga fëmijët e tjerë nga dëshira e tij për të mësuar gjëra të reja dhe sidomos për të krijuar.

Nilidoni është shumë i aftë në përdorimin e kompjuterit, aq sa stafi i rrjetit më të madh social, Facebook, e ka vënë atë në listën e njerëzve të besuar dhe tashmë ai ka akses në mirëmbajtjen e këtij rrjeti. Dje ai ka qenë i ftuar në emisionin “Top Show”.

Ja çfarë mendon 15 vjeçari nga Shkodra për Edi Ramën, Sali Berishën, Lulzim Bashën dhe Ilir Metën! Pak kohe me pare ai ka shkruar një letër të hapur në “Panorama” për pushtetarët dhe qytetarët shqiptarë në lidhje me realitetin disi të zymtë ekonomik në Shqipëri.

alb365/Albeu.com/

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Protesta e opozitës me vezë, presh, domate e tymuese para Parlamentit: “Rama ik”

Tiranë - Prej orës 10: 30 mbështetës të opozitës janë mbledhur para parlamentit dhe protestojnë me thirrjet “Rama ik” dhe...

Close