|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Gjermania zgjedh Shqipërinë për të promovuar makinat luksoze 

Një ndër firmat më prestigjoze automobilistike në botë, Mercedez Benz, ka zgjedhur Shqipërinë si një ndër destinacionet ideale për të promovuar modelet e saj të reja.

Përmes një postimi në llogarinë zyrtare të Instagram, gjiganti gjerman e cilëson vendin tonë si një ndër parajsat e Europës.

“Rrugë të paprekura dhe pamje që të lënë pa frymë: Shqipëria është një ndër parajsat e fundit të mbetura të Europës me terrene të vështira – prandaj vendosëm të udhëtonim drejt saj me Mercedez Benz përmes luginës së Shushicës në jug të vendit”, shkruhet krahë fotos mahnitëse të realizuar në Shushicë.

4645758

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Mijëra emigrantë mbërrijnë në Greqi

Greqi - Ndërsa qindra refugjatë kanë kaluar natën në stacionin kryesor të trenit në Hungari, mijëra emigrantë po mbushin cdo ditë Greqinë, duke vënë në alarm qeverinë e re. Dy...

Close