|E shtunë, Nëntor 18, 2017

Gjoksi që zgjon fantazi 

Ajo është një nga yjet më të njohur në Instagram.

Lindsey Pelas është një nga modelet më seksi në botë.

E lidhur me modelin dhe prezantuesin Calum Best, ajo ka tentuar disa herë të thyejë rrjetin me fotot e saj, të cilat jo në pak raste janë censuruar.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Shikoni ndryshimin e Big Mama-s

Këngëtarja dhe moderatoja e njohur Big Mama javë më parë ka përfunduar një operacion për të zvogëluar lukthin. Ajo këtë...

Close