|E shtunë, Shkurt 24, 2018

Gjyqtari e godit me flamur lojtarin. (video) 

jordiJordi Alba e pësoi keq nga gjyqtari anësor.

Gjyqtari anësor i sfidës mes Atletico Madridit dhe Barcelonës bëri një gjest qesharak.

Ai rastësisht goditi me shkop dhe flamurin e tij mbrojtësin katalunas, Jordi Alba.

Ky i fundit mori një lëndim të lehtë në kokë, për t’u ngritur më pas dhe vazhduar lojën.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Probleme me fytin ? Ja zgjidhja

Të gjithë ne, kush më...

Close