|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Gjyste Vulaj nuk fjeti me burrin, por me… 

Këngëtarja Gjyste Vulaj ishte ndier keq kur e humbi gjyshen, të cilën siç ka deklaruar edhe vetë ajo, e ka konsideruar si nënë të dytë.

Këngëtarja, pati anuluar edhe koncertet në Adelajde dhe Sidnei të Australi për shkak të gjendjes së saj melankolike.

E, gjatë kësaj kohe, mësojmë se Gjystja se nuk ka qenë në gjendje ta ndajë shtratin as me bashkshortin e saj Sokolin, me të cilin është e martuar qysh kur ka qenë 16 vjeçare

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Vendet ku udhëtojmë pa pasaporta dhe shtetet ku nuk duhet vizë

Që nga viti 2010 për shtetasit e Shqipërisë janë hequr vizat gjashtëmujore me tre muaj qëndrim në të gjitha shtetet e zonës Shengen duke përfshirë edhe Zvicrën që nuk është...

Close