|E enjte, Tetor 19, 2017

Gjyste Vulaj nuk fjeti me burrin, por me… 

Këngëtarja Gjyste Vulaj ishte ndier keq kur e humbi gjyshen, të cilën siç ka deklaruar edhe vetë ajo, e ka konsideruar si nënë të dytë.

Këngëtarja, pati anuluar edhe koncertet në Adelajde dhe Sidnei të Australi për shkak të gjendjes së saj melankolike.

E, gjatë kësaj kohe, mësojmë se Gjystja se nuk ka qenë në gjendje ta ndajë shtratin as me bashkshortin e saj Sokolin, me të cilin është e martuar qysh kur ka qenë 16 vjeçare

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arrestohen 2 vetë, tentuan të grabisnin njërin teksa do dorëzonte në bankë 10 milion lekë

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë për vjedhje të mbetur në tentativë. Specialistët e Komisariatit të Policisë Nr....

Close