|E hënë, Shkurt 20, 2017

Gkykata – Arrest me burg për Alinanin 

Fier – Arrest me burg ka vendosur trupi gjykues për Ari Alinanin , pesoni që mbeti I plagosur në atentatin që I kryen tre ditë më parë  ku mbeti I vrarë Nelgert Pata.

Alinani ka mbrritur me krah të fashuar dhe nën masa të rrepta sigurie. Gjyqtar I cështjes ka qënë Pirro Sota ndërsa prokuror Artur Cara ndërsa avokati I është vendosur nga gjykata Xhevair Morinën.

Seanca është zhvilluar me dyer të mbyllura si për median ashtu edhe për familjarët

Alinani akuzohet për pengim të zbardhjes së të vërtetës.
Avokati Xhevair Mori pohonë se klienti i tij  ka thënë se  nuk ka parë gjë  ka qënë i tronditur , kam humbur xhuboksin e dy telefonat tek makina jo se I kam zhdukur për të penguar zbardhjen e së vërtetës.

Gjyqtari Sota pasi ka dëgjuar pretencën dhe palën mbrojtëse ka vendosur arrest me burg për 39 vjecarin Alinani

vijon ….

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja shqiptari në listën e anëtarëve sekret të Iluminatit https://t.co/cl79jwTHkL https://t.co/3sdJPBddcW
505 people follow ALB365
Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic DigitalT Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
kufoma
Gjendet i vdekur 57 vjeçari i shpallur i humbur

Mallakastër - Më datën 29.11.2016, në vëndin e quajtur "Pylli i fshatit Kalenjë", Mallakastër, është gjetur nga një bari i...

Close