|E diel, Qershor 25, 2017

Gkykata – Arrest me burg për Alinanin 

Fier – Arrest me burg ka vendosur trupi gjykues për Ari Alinanin , pesoni që mbeti I plagosur në atentatin që I kryen tre ditë më parë  ku mbeti I vrarë Nelgert Pata.

Alinani ka mbrritur me krah të fashuar dhe nën masa të rrepta sigurie. Gjyqtar I cështjes ka qënë Pirro Sota ndërsa prokuror Artur Cara ndërsa avokati I është vendosur nga gjykata Xhevair Morinën.

Seanca është zhvilluar me dyer të mbyllura si për median ashtu edhe për familjarët

Alinani akuzohet për pengim të zbardhjes së të vërtetës.
Avokati Xhevair Mori pohonë se klienti i tij  ka thënë se  nuk ka parë gjë  ka qënë i tronditur , kam humbur xhuboksin e dy telefonat tek makina jo se I kam zhdukur për të penguar zbardhjen e së vërtetës.

Gjyqtari Sota pasi ka dëgjuar pretencën dhe palën mbrojtëse ka vendosur arrest me burg për 39 vjecarin Alinani

vijon ….

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Digjen 3 automjete https://t.co/iXuCmA6hjv https://t.co/rcQwtIjavO
11,395 people follow ALB365
Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja si ta kuptoni kur ju tradhton.

   Nuk ka femër që nuk e nuhat dhe nuk e kupton se kur është momenti që mashkulli i saj...

Close