|E hënë, Tetor 23, 2017

Grabiten 10 mijë euro në banesë nën kërcënimin e armës 

Fier – Në datën 04.06.2017, rreth orës 04:30, në fshatin Zhupan, shtetasit A.L, 63 vjeç, në banesë, persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armës, dyshohet se i kanë vjedhur rreth 10 mijë euro dhe një armë gjahu.

Sipas burimeve policore mesohet se shuma e eurove ka qene e  xhiros se karburantit qe ata administrojne ne aksin rrugor  Fier – Vlore ne Zhapan

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet: KUJDES/ Kopilat po vjedhin lokale e banesa, policia konstaton https://t.co/JP1KBbfvmG via @wwwalb365com
10,375 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Superskandali i Rilindjes: Joleza Koka merrte rrogë në ministri pa shkuar asnjë ditë në punë

Emisioni “Stop” ka publikuar mbrëmjen e djeshme një video e cila tregon se si Joleza Koka, ish kryetarja e Forumit...

Close