|E premte, Shkurt 23, 2018

Grabitet një grua , i merren 10 milion lekë . 

imagesElbasan  – Një grua është sulmuar sot në Elbasan në një sulm me paralizues në lagjen Syria Dylgjeri.

Mejreme Bahja është gruaja e sulmuar së cilës i janë grabitur edhe 10 mln lekë të vjetra.

Ndërkohë policia e cila po heton për këtë ngjarje ka bërë me dije se rrethi i të dyshuarve për këtë rast po ngushtohet dhe brenda pak orës do të zbardhen edhe emrat e të dyshuarve.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Sazan , mbrrin anija e parë turistike (fotot)

119 vizitore nga Shqiperia, Kosova...

Close