|E premte, Qershor 23, 2017

Grabitje me maska dhe arme , merren 30 milion leke te vjetra. 

  cachew-480-314-strict-123285 Fier – Grabitje ka ndodhur disa minuta me pare ne sheshin qendror para godines qendrore te qendres tregtare ETC ne Fier. Persona ende te pa identifikuar prej policise Fier kane grabitur dy menaxher  duke i marre shumen e tridhjete milion lekeve te vjetra. Lajmi konfirmohet nga burime zyrtare te drejtorise se policise se qarkut Fier.

Po sipas ketyre burimeve mesohet se menaxheret kane qene duke transportuar shumen e lekeve nga pjesa qendrore per ne automjetin per ti dorezuar ne banke.  Gjithmone duke ju referuar policise mesohet se dy persona me maska dhe arme u kane dale para dhe u kane mare thesin me leke dhe jane larguar me nje automjet tip Fiat Punto  duke u larguar ne drejtim te pa ditur per policine.

Kjo e fundit ka shkuar menjehere ne vendgjarje ku ka mare ne pyetje punonjes te kesaj kompanie, deshmimtare okulare te ngjarjes  si dhe ka siguruar pamjet filmike te kamerave te sigurise qe kompania ka vendosur ne ambientet e jashteme dhe te brendeshme te godines. Sipas policse mesohet se gjate ndjekjes   makina Fiat Punto eshte gjendur e djegur ne Hoxhare.

Vijon….

Alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
sali berisha
Berisha: Dosja top sekret e BSH-së në duart e trafikantëve.

    Tiranë - Dosja top sekrete të bankës së Shtetit është në duart e trafikantëve dhe vrasësve të Parlamentit....

Close