|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Granit Xhaka gati për Chelsean 

Granit Xhakës nuk po i pritet ndeshja ndaj Chelseat

Përmes një postimi në rrjetet sociale, mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, ka thënë se skuadra ka kryer me sukses stërvitjen e fundit dhe janë gati për derbin londinez me Chelsean.

“Përfundoi stërvitja. Jemi gati për ndeshjen e nesërme ndaj Chelseat”, ka shkruar ai në rrjetet sociale.

alb365/Express/

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Deklarata – Botërori i Francës dhe Afrikës u blenë

Chuck Blazer ka bërë një zbulim tronditës. Ish-anëtari i Komitetit Ekzekutiv të FIFA’s, Sepp Blatter, ka bërë një zbulim tronditës. Ai në një deklaratë të tij pë gjykatë, ka deklaruar...

Close