|E martë, Qershor 27, 2017

Greta e “ZjarrTV”/ Ndiqni Rozē në ALB365 

Greta e TV Zjarr u ndodh ne nje aktivitet te UGSH ne Fier. Greta pohoi se disa madia kan abuzuar me lajme ndaj saj si ka qene lajmi i fundit ku Greta ka qene me deputetin “kauboj” ne lokalin e tv zjarr dhe disa media e interpretuan me tituj si ” greta ne krahet e deputetit kaubojs”

Greta ka dhe nje mesazh, shikoni videon

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
15 vjeçarja shqiptare tenton vetëvrasjen (video)

Greqi - Një adoleshente shqiptare ka tentuar t’i japë fund jetës, pasi e kanë përjashtuar nga shkolla. Ngjarja ka ndodhur...

Close