|E diel, Shkurt 25, 2018

Greta e “ZjarrTV”/ Ndiqni Rozē në ALB365 

Greta e TV Zjarr u ndodh ne nje aktivitet te UGSH ne Fier. Greta pohoi se disa madia kan abuzuar me lajme ndaj saj si ka qene lajmi i fundit ku Greta ka qene me deputetin “kauboj” ne lokalin e tv zjarr dhe disa media e interpretuan me tituj si ” greta ne krahet e deputetit kaubojs”

Greta ka dhe nje mesazh, shikoni videon

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Plas policia në komunën e Likovës dhe Haraçinë

Maqedoni - Forca të mëdha...

Close