|E hënë, Shkurt 20, 2017

Gruaja e presidentit të Amerikës super hot e super sexi (fotot) 

Portalet në Itali shkruajnë  për bashkëshorten e Presidentit të USA Trump. Ne kemi qenë të bombarduar me kërkesa për të xhiruar Melania , pohonë “GQ editori Dylan Jones i cili kujton, kur u pyet nga The Hollywood Reporter, rreth  janarit 2000 ka xhiruar lakuriq me Melania Trump, pasi kishim gërmuar nëpër arkiva dhe kemi publikuar imazhet në internet në mars 2016.”

Dhe kështu, duke pasur parasysh se ajo ishte e qartë në mënyrë të etur për të paraqitur në GQ, kemi ardhur me një vend të kitsch dhe kampin histori për të që të shfaqë në. “Donald Trump po ashtu kërkoi që fotografitë të dorëzohen në zyrën e tij.” Ne përshtatëm mbulesën dhe një përzgjedhje e shtypit dhe bëri që sa më shpejt që ne mundëm. “

Shikoni disa foto

810-1 810-2 810-3 810-4 810

 

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja shqiptari në listën e anëtarëve sekret të Iluminatit https://t.co/cl79jwTHkL https://t.co/3sdJPBddcW
505 people follow ALB365
Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic DigitalT Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
“FOKUS” ngre siparin në 3 korrik ora 18 në Galerinë e Arteve.

   Fier - Ekspozita fotografike “FOKUS” do të ngrejë siparin në edicionin e sajë të 7 në datën 3 korik...

Close