|Sunday, October 23, 2016
  • NA NDIQ NË

Gruaja ther burrin, pasi ai i thotë gjatë seksit se…e kishte tradhtuar 

gg_1473227356-2524338

Një grua theri brutalisht të shoqin, pasi ai pranoi se ishte martuar me një grua tjetër.

Këtë rrëfim ai e bëri gjatë kohës, që po bënin seks.

Mediat lokale thonë se çifti po bënte seks, kur ai bëri rrëfimin shokues.

Menjëherë ajo rrëmbeu një thikë dhe e plagosi atë, duke e lënë me një vrimë të madhe në gjoks.

Add a Comment

%d bloggers like this: