|E mërkurë, Mars 29, 2017

“Gylsereni”, ja sa burra ka shijuar në 40 vjet 

Nurgül Yesilçay në 26 mars festoi 40 vjetorin, mosha të cilën e koncepton si një fillim të ri në jetën e saj si femër. Ajo u bë e famshme në shumë vende të botës si Gylseren në serialin “Fate të kryqëzuara”, ndërkohë që është më e përfolura sa i takon jetës personale dhe marrëdhënieve të paqëndrueshme me meshkuj.

Historia e saj e parë nisi në vitin 2002 me producentin e njohur turk, Selim Kemahli, lidhje që zgjati vetëm një vit. Më pas aktorja u martua për 6 vjet me aktorin dhe producentin Cem Özer, bashkëjetesë që përfundoi me divorc në vitin 2010. Kjo periudhë post-ndarje ndërsa po përpiqej të dilte nga gjendja e vështirë u pasua me marrëdhënie krejtësisht sporadike të artistes. Në vitin 2011, Gylseren tentoi një lidhje disa mujore me Mithatcan Özer. Pas ndarjes prej tij qëndroi 2 vjet me Tolga Karacelik, një histori dhe kjo me fund të keq. Që nga janari i këtij viti, Nurgül Yesilçay është deklaruar e lidhur me Özgür İnal, pas një lidhjeje në fshehtësi për një peridhë 11 mujore. Arseyja pse Nurgul ka ndërruar shumë partnerë në jetën e saj sipas mediave turke lidhet me faktin se është një nga vajzat e njohura të kinemasë në Turqi, me karakterin më të vështirë. Edhe pse ajo njihet për famë edhe në teatër, dështimet në dashuri kanë lënë pasojat e veta, pasi ajo vuan nga çekuilibrimi emocional. Marrëdhëniet e vështira kanë bërë që të kthehet në një problem për kolegët edhe në sheshxhirim.

Gjithsesi konsiderohet me fat pasi po shijon sukseset e një prej serialeve më të shitura dhe me fitime të pallogaritshme. “Fate të kryqëzuara”, një prodhim i gjigandit “Endemol” ka filluar transmetimet në shumë vende të botës. Vetë Gylseren ka pranuar të flasë hapur vetëm për ish-bashkëshortin, të cilin e ka cilësuar “thjesht një të njohur” në jetën e saj.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: A janë kto 4 qarqet ku LSI pretendon të dal forcë e parë? https://t.co/zSpLnx5ed9 https://t.co/KXX6dZeWdr
4,194 people follow ALB365
Twitter Pic StolzNet Twitter Pic Ledina47 Twitter Pic ddsahara Twitter Pic vanigjuz Twitter Pic uuque Twitter Pic MarioRol Twitter Pic lindseys Twitter Pic joel6220 Twitter Pic AzzaStep Twitter Pic metin_no Twitter Pic kul12113 Twitter Pic javivis1 Twitter Pic 1Ambu Twitter Pic 5pt Twitter Pic RodheimT Twitter Pic RatliffT Twitter Pic laxkatz1 Twitter Pic MertYavu Twitter Pic RolandoJ Twitter Pic BeduBill
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rio 20016 – Gjimnasti francez thyen këmbën (video)

Këmba e Samir Ait u lakua përderisa ai tentoi të kompletonte kërcimin e tij gjatë preliminareve të ekipit në gjimnastikë,...

Close