|E enjte, Qershor 29, 2017

Hajde në të … ‘Theodhoriut’ edhe Ricky martin (fotot) 

Ricky Martin ka lajmëruar zyrtarisht sot fejesën e tij me artistin arab Jwan Yosef në emisionin e Ellen DeGeneres.

Këngëtari nga Puerto Rico , i cili u shfaq si homoseksual në vitin 2010, tregoi me krenari unazën e tij në programin e mëngjesit.

Fituesi i çmimit Grammy tha se kishte rënë në dashuri me 32 vjeçarin e lindur në Siri, të cilin e njohu një viti më parë përmes pikturave të tij konceptuale.

“Pashë artin e tij dhe u çmenda pasi më pëlqen shumë ajo që bën ai. Shumë origjinale. Më pas e kontaktova,” u shpreh Ricky për Ellen.

Martin tha se ishte nervoz kur i propozoi Jwan. Në fillim i deklaroi se kishte diçka për të dhe nuk e pyeti “a do të martohesh me mua?”. Më pas Yosef i tha” Po. Dua ta kaloj pjesën tjetër të jetës me ty”.

3a72172000000578-0-image-a-4_14793082114603a72173700000578-0-image-m-2_14793081325383a721d0200000578-3942404-image-m-5_1479308733134

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Policia ve ne pranga 4 shtetas ne 24 oret e fundit.

   Fier - Nga strukturat e Drejtorisë së Policisë Qarkut arrestohen 4 shtetas për vepra penale të ndryshme dhe dokumentohet...

Close