|E shtunë, Janar 20, 2018

Hajde në të … ‘Theodhoriut’ edhe Ricky martin (fotot) 

Ricky Martin ka lajmëruar zyrtarisht sot fejesën e tij me artistin arab Jwan Yosef në emisionin e Ellen DeGeneres.

Këngëtari nga Puerto Rico , i cili u shfaq si homoseksual në vitin 2010, tregoi me krenari unazën e tij në programin e mëngjesit.

Fituesi i çmimit Grammy tha se kishte rënë në dashuri me 32 vjeçarin e lindur në Siri, të cilin e njohu një viti më parë përmes pikturave të tij konceptuale.

“Pashë artin e tij dhe u çmenda pasi më pëlqen shumë ajo që bën ai. Shumë origjinale. Më pas e kontaktova,” u shpreh Ricky për Ellen.

Martin tha se ishte nervoz kur i propozoi Jwan. Në fillim i deklaroi se kishte diçka për të dhe nuk e pyeti “a do të martohesh me mua?”. Më pas Yosef i tha” Po. Dua ta kaloj pjesën tjetër të jetës me ty”.

3a72172000000578-0-image-a-4_14793082114603a72173700000578-0-image-m-2_14793081325383a721d0200000578-3942404-image-m-5_1479308733134

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arrestohet i kërkuari prej policisë për vrasje me dashje

Fier - Kapet një person i...

Close