|E hënë, Shkurt 27, 2017

Hakmarrja për dashuri, shqiptari goditet disa herë me thikë në gjoks 

Një i ri italian akuzohet për tentativë vrasje, vjedhje dhe dëmtime të rënda në dëm të një shqiptari, të dy me banim në Albese të Italisë.

I akuzuari, 19-vjeç, dy netë më parë, ka sulmuar me një thikë kasapi një shqiptar, i cili ishte partneri i ri i ish të dashurës së të riut italian. Shqiptari është goditur nga 19-vjeçari disa herë me thikë në gjoks.

Pavarësisht, sulmit, i dëmtuari arriti të largohet, i ndjekur nga agresori, i cili ndërkohë, i kishte vjedhur makinën e parkuar poshtë banesës, teksa çelësat e mjetit ishin ende në kroskot.

Ndjekja përfundoi para komisariatit të stacionit të policisë në “Corneliano d’Alba”, ku shqiptari arriti në hynte aty. Ndërsa, makina që drejtohej nga autori u ëprplas me murin e komisariatit.

I plagosur është transportuar më pas në spitalin “San Lazzaro” të Alba-s. Ndërsa, i arrestuari u dërgua në burg në Quarto d’Asti.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohen 2 grekë me hashash made in Albania https://t.co/cYNK0rsSCq https://t.co/rjHqRGfzgf
511 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Presidentja për pak e merr me zvarritje. (video)

Atifete Jahjaga gati është rrëzuar derisa iu ka folur Ministrave, të cilët ishin të ulur në vendet e tyre në...

Close