|E premte, Prill 28, 2017

Halloween festohet edhe në Fier (video) 

Fier – Halloween  është festuar në shumë shkolla në Fier  ndërkohë që pasdite e  në mbrëmje organizohen kativitete të ndryshme.

Shikoni video

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Foto hit në internet. Shfaqet në qiell harta e Shqipërisë dhe Skënderbeu https://t.co/jdtwSfeYdR https://t.co/ko8rMn0Pz3
11,371 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Restoranti që gatuan ushqime shqiptare në Amerikë (fotot)

USA - Gjithçka shqiptare, nga grosha e famshme, buka e përgatitur vetë e deri tek byreku me spinaq. Këto janë...

Close