|E hënë, Tetor 23, 2017

Haradinaj qetësohet në bjeshkë (fotot) 

Kandidati për kryeministër nga koalicioni PAN, duket se po mundohet të largohet për pak çaste nga stresi i politikës.

Ai sot ka qëndruar për vizitë në Bjeshkët e Gjeravicës. Gjatë kësaj vizite kryetari i AAK-së ka takuar shumë qytetarë, dhe kryetarin e Junikut, Agron Kuçin.

“Sot në bjeshkët e Gjeravicës bashkë me Kryeministrin, R Haradinaj dhe bashkëqytetarët!”, ka shkruar në facebook kryetari i Junikut.

Koalicioni PAN në zgjedhjet që u mbajtën më 11 qershor dolën të partë, por jo me rezultat që kanë pretenduar në fillim.

Ata kanë siguruar 33.97% të votave deri më tani, duke bërë që të kërkojnë një partnerë koalicioni në mënyrë që ta formojnë qeverinë. 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet: KUJDES/ Kopilat po vjedhin lokale e banesa, policia konstaton https://t.co/JP1KBbfvmG via @wwwalb365com
10,375 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Zjarri i merr jetën 62 vjeçarit

Sarandë - Një person ka humbur jetën dhe dhjetra hektarë pyll janë nën flak në fshatin Markat në Sarandë. Vatra...

Close