|E martë, Qershor 27, 2017

Haradinaj qetësohet në bjeshkë (fotot) 

Kandidati për kryeministër nga koalicioni PAN, duket se po mundohet të largohet për pak çaste nga stresi i politikës.

Ai sot ka qëndruar për vizitë në Bjeshkët e Gjeravicës. Gjatë kësaj vizite kryetari i AAK-së ka takuar shumë qytetarë, dhe kryetarin e Junikut, Agron Kuçin.

“Sot në bjeshkët e Gjeravicës bashkë me Kryeministrin, R Haradinaj dhe bashkëqytetarët!”, ka shkruar në facebook kryetari i Junikut.

Koalicioni PAN në zgjedhjet që u mbajtën më 11 qershor dolën të partë, por jo me rezultat që kanë pretenduar në fillim.

Ata kanë siguruar 33.97% të votave deri më tani, duke bërë që të kërkojnë një partnerë koalicioni në mënyrë që ta formojnë qeverinë. 

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Lu: Shqipëria t’i japë fund korrupsionit

Tiranë - Ambasadori amerikan në Tiranë tha se një riorganizim i propozuar i sistemit të drejtësisë së korruptuar shqiptare ishte...

Close