|E shtunë, Janar 20, 2018

Harxhohen 4 milion euro per nje ditelindje. 

1431592      Greqi – E kaluara është parti i vitit për ditëlindjen e saj Ekaterina Rimpolovleva, bija e manjatit rus Dmitri Rimpolovlef, në Akrepi, ku moren pjese personalitete të forta dhe me reputacion ndërkombëtar.

Mysafirët e lartë të biznesit-dhe jo vetëm në botë me siguri do të kujtohet për shumë vite. Veprimtaria tre-ditore qe e bëri për hir të vajzës së tij Rimpolovlef, e cila mbushi 25 vjeçe.

Parti u organizua nën mbikëqyrjen e vete Ekaterines , as më shumë e as më pak të rënduar me rreth 4 milion euro shpenzime te babait të saj, i cili e ka dobësi dhe për këtë arsye nuk është prishur asnjë her.

Parajsa Bar Akrepi

Njerez qe moren pjese ne kete event pohuan se ishin rrethe 120 mysafirë te familjes Rimpolovlef, të cilet kërkoine për të transformuar ishullin Jon , ish Trashëgimia Athena Onassis , në parajsë.

Të gjitha të ftuarit i përkasin elitës së vendosur te jetes ndërkombëtare . Vlen të përmendet disa prej tyre, të tilla si Albert i Monakos, Charlotte Kasiragki, lojtarët dhe stafin stërvitje të ekipit të futbollit të Monakos, biznesmenë ruse dhe amerikane, modele dhe Miss Rusia 2009.

Ndër të tjera, për hir të Ekaterinau krijua waterfalls- artificiale e cila përveç efektit estetik, dhe ndihmoi për të mbrojtur mysafirët nga paparacët-, tenis, dysheme valle me Disco dritat dhe projektuesit, zona të me teme te veçantë (indie, etj gipsy) . Vini re se të paktën 200 punëtorë kanë punuar ditë e natë në mënyrë që çdo gjë është gati në kohë dhe të përsosjes.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Policia vret dy vëllezërit terroristë – Shpëtohet pengu . (video)

Njoftohet se dy vëllezërit janë...

Close