|E premte, Qershor 23, 2017

Hidhet 23 vjecarja nga kati 16 – te, mister shkaqet. 

124289    Tirane – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në kryeqytet, ku një vajzë e re ka humbur jetën pasi është hedhur nga katet e larta të ndërtesës së njohur si “Sky Tower”, në zonën e ish-Bllokut.
Bëhet fjalë për 23 vjeçare Iris Bleba, e cila ka vendosur t’i japë fund jetës përmes këtij akti ekstrem, por ngjarja sapo është shënuar dhe informacionet dhe motivet e këtij veprimi janë ende të paqarta. Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë të ditur se vajza e moshës 23 vjeç dyshohet se ishte punonjëse në një nga bizneset që i kanë zyrat në ndërtesën “Sky Tower”.

Dëshmitarët në vendngjarje tregojnë se e reja është vetëhedhur…por megjithatë hetimet e policisë do të hedhin dritë mbi këtë ngjarje të rëndë. Sky Tower ndodhet në hyrje të zonës së ish-Bllokut në kryeqytet.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Humbasin 2 turistë francezë, plicia i ndihmon me helikopter

Shkodër - Dy turistë franceze u konsideruan të humbur sot pasdite ndërkohë që kishte mbërritë sinjali sos në policinë e...

Close