|E diel, Dhjetor 17, 2017

Hidhet 40 vjeçari nga palllti, mister shkaqet . 

vet-hidhet-nga-pallatiElbasan – Një 40-vjeçar nga qyteti i Elbasanit i ka dhënë fund jetës së tij mëngjesin e sotëm duke u hedhur nga kati i tretë i pallatit ku jetonte.

Siç duket kanë qenë kushtet e vështira ekonomike ato që e kanë shtyrë 40-vjeçarin t’i japë fund në mënyrë tragjike jetës së tij.

Nga të dhënat e para mësohet se ai ishte në gjendje të rëndë depresive si pasojë e kushteve të vështira ekonomike.

Policia nuk e ka zbuluar ende identitetin e tij, por mësohet se ai është i martuar dhe me fëmijë.

Policia po heton për të zbuluar motivet dhe shkaqet që e shtynë kryefamiljarin drejt këtij akti.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arrestohen 16 shqiptarë që krijuan grup kriminal në Greqi (emrat dhe fotot)

Greqi - Policia greke ka publikuar sot...

Close