|E hënë, Korrik 24, 2017

Hotel Kristal Borsh (fotot) 

Vlorë – Hotel Kristal ndodhet vetëm 150 metra larg bregut të detit në Borsh. Vilë me tre kate dhe 12 dhoma, orenditë të gjitha të reja. Dhomat janë me ajër të kondecionuar, me krevate marinari për fëmijë ku shumë qetë e lirshëm mund të rrinë një cift me dy fëmijë. Ka edhe dhoma qe femijet janë në paradhomë. Dhomat janë të paisura edhe me TV, frigorifer, guzhinë dhe tualete. Të gjitha orenditë janë të reja

Në Hotel Kristal mund të bësh pushimet që nga muaji Maj e deri në fund të Shtatorit. Rruga për tek hoteli apo nga hoteli për në plazh është e shtruar me asfalt ndërkohë që ka edhe parking për të garantuar automjetet

Për pronotime mund të kontaktoni në numurin e celularit 069 54 31 294

ose në linkun e facebookut https://www.facebook.com/HOTEL-KRISTAL-723033647715963/?fref=ts

Shikoni edhe fotot

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Dhejtë lindjet më të çuditëshme në botë (video)

Ja dhjetë gratë shtatzana dhe dhjetë lindjet më të çuditëshme në botë. Ndiqini  dhe shuani kuriozitetin. alb365.com

Close