|E premte, Shkurt 23, 2018

I del para eskortës sepse donte që Nishani ti shikonte dëmet nga uji . 

157428Vlorë – Një banor në fshatin Bishan të Vlorës i del përpara eskortës së Presidentit Bujar Nishani, kur ajo po ikte nga fshati.

Eskorta vijoi rrugën pa u ndalur dhe fatmirësisht nuk u shënua asnjë inicident, ndërsa mësohet se qëllimi i këtij veprimi të banorit të Nishanit ishte t’i kërkonte Presidentit të Republikës të vizitonte edhe banesën e tij ku ishin regjistuar dëme të konsiderueshme.

Sakaq të njëjtën kërkesë karshi Presidentit të Republikës kanë patur edhe banorë të tjerë në zonat e përmbytura.
alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
36 përgjigjet që do ju bëjnë të dashuroheni në 45 minuta!

E përditshmja New York Times,...

Close