|E hënë, Korrik 24, 2017

Ibrahimovic: Mourinho dhe unë jemi fitues 

Zlatan Ibrahimovic, sulmuesi i Manchester Unitedit, ka dhënë një deklarata të madhe para derbit ndaj rivalit të qytetit, Manchester Cityt

Zlatan Ibrahimovic thotë se ai dhe Jose Mourinho kanë një mentalitet fitues, i cili do të sjellë sukses në Manchester Unitedit. Dyshja fitoi titullin e kampionit në Serie A me Interin në sezonin 2008/2009 para se Ibrahimovic t’i bashkohet Barcelonës.

“Unë e njihja këtë trajner edhe më herët. Unë e di çfarë dëshiron, dhe kërkon ai. Ai është një fitues dhe kështu jam edhe unë. Bëjë gjithçka për të fituar dhe ai mendon të njëjtën gjë. “Ai ka fituar, kam fituar, kemi fituar, kur ne ishim të rinj dhe do të fitojmë, kur ne jemi pak më të vjetër “, ka thënë Ibrahimovic për Football Focus BBC-së.

“Kudo që shkoi, ai fitoi. Me Porton, ai e fitoi Ligën e Kampionëve, askush nuk priste këtë. Në një kohë të shkurtër, ai ka shumë sukses. Ai bën atë që duhet të bëjë për të fituar. Ashtu si unë, edhe ai nuk e pranon të humb”, ka theksuar suedezi.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Policia arreston dy shtetas https://t.co/fKf02G3jQq https://t.co/dyJg6F7JsN
11,312 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
BOOM: Qytetari vonon këstet e kredisë, Fondi BESA e çon në përmbarim

Emisioni BOOM në RTV Ora News kishte në fokus mbrëmjen e sotme denoncimin e një qytetari lidhur me kredinë. Denoncuesi...

Close