|E enjte, Gusht 17, 2017

Ikje masive nga burgu, ikin 174, vriten 2 (video) 

Haiti – Një ikje masive ka ndodhur në Haiti pasi një nga dyert kryesore të burgut ishte hapur, por edhe qelitë e të burgosurve gjithashtu.

Më shumë se 127 të burgosur kanë arritur të ikin nga burgu, të i cilët vodhën armë dhe u përleshën me policinë, transmeton Gazeta Express.

Është raportuar se një roje është qëlluar për vdekje dhe një nga të burgosurit.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Topalli thyen bojkotin, shkon te darka e Metës.

    Tiranë - Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli thyen urdhrin e kreut të PD-së, Lulzim Basha dhe kreut të...

Close