|Tuesday, October 25, 2016
  • NA NDIQ NË

Ilva Tare ka ‘futur’ vajzën në kurs gatimi 

fgfgfgf_1475682690-1012474

Duket se vajza e gazetares Ilva Tare po rritet mjaft shpejt.

Gjatë ditës së sotme Ilva ka postuar një foto të saj ndërkohë që kishte një dorë një tas dhe një lugë. “Se kemi filluar bëjmë sikur gatuajmë në kushte rrethanore”,-ka shkruar Ilva krahas fotos për Melodyn e vogël.

alb365

Add a Comment

%d bloggers like this: