|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Ilva Tare ka ‘futur’ vajzën në kurs gatimi 

Duket se vajza e gazetares Ilva Tare po rritet mjaft shpejt.

Gjatë ditës së sotme Ilva ka postuar një foto të saj ndërkohë që kishte një dorë një tas dhe një lugë. “Se kemi filluar bëjmë sikur gatuajmë në kushte rrethanore”,-ka shkruar Ilva krahas fotos për Melodyn e vogël.

alb365

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Shehu – Tahirit, forca perdoret kur shkelet ligji.

    Tirane - Ish-deputeti i Partisë Demokratike Tritan Shehu ka reaguar pas deklaratës së ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, i cili tha se “për luftën me drogën jo zgjidhje armësh,...

Close