|E enjte, Qershor 29, 2017

Indiani me bisht, fuqi të mbinatyrshme. 

125304     Indi – Një adoleshent Indian është bërë i adhurueshëm nga populli i tij për shkak të një veçantie të mbinatyrshme në trupin e tij.

Ai quhet Arshid Ali Khan dhe në fundshpinën e ti ka një bisht të gjatë afërsisht 7 cm.
Sipas tij dhe popullit të tij bishti është një bekim nga zoti dhe ata shkojnë për të marrë bëkimin e Arshid në shtëpinë e tij. Kur ishte një vjeç, djali Indian ka thënë për herë të parë fjalën Zot.
Mendohet se ai është mishërues i majmunit Hanuman.
Mirëpo doktorrët i kanë thënë se ai rrezikon që të mos ecë më për shkak se bishti është i lidhur me shtyllën kurrizore.

Ata nuk dinë se çfarë të bëjnë me të, por djali është në mes të profecisë së tij se është i bekuar nga zoti në këtë mënyrë dhe rrezikut që i përshkruajnë doktorrët.
Djali jeton me gjyshin dhe dy xhaxhallarët e tij pasi babai i vdiq kur ishte i vogël dhe mamaja i është martuar sërish.
Ndonjëherë, ai shprehet se mundohet që të balancojë kohën që kalon në shkollë dhe duke luajtur me kohën që i duhet të presë vizitat e banorëve në shtëpinë e tij.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Papagalli zbulon tradhtinë e burrit, gruaja e merr si dëshmitar

Një burrë ka rrezikuar të përfundojë në burg disa ditë më parë, pasi papagalli i zbuloi tradhtinë me shërbëtoren. Papagalli...

Close