|E shtunë, Shtator 23, 2017

Industria e pornos tronditet nga shqiptaret (foto+16) 

Ato kanë disa gjëra të përbashkëta.

Janë të reja, të bukura dhe pornostare.

Këto shqiptare kanë ‘tronditur’ industrinë e pornos.

Shikoni shqiptaret që po thyejnë rekord në këtë fushë.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Për 6 muaj, 6 mijë të vdekur në luftën kundër drogës

Filipine - Ka pasur 5,927 vdekjet të lidhura me "luftën kundër drogës" në Filipine që nga 1 korrik sipas statistikave...

Close