|E diel, Nëntor 19, 2017

Industria e pornos tronditet nga shqiptaret (foto+16) 

Ato kanë disa gjëra të përbashkëta.

Janë të reja, të bukura dhe pornostare.

Këto shqiptare kanë ‘tronditur’ industrinë e pornos.

Shikoni shqiptaret që po thyejnë rekord në këtë fushë.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Atentati – Dy persona qëllohen me armë, i plagosuri sillet në spitalin e Fierit

Tepelenë - Atentat me armë zjarri në fshatin Luftinjë në Memaliaj. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj...

Close