|E enjte, Qershor 29, 2017

Ingrit Gjoni STOP trafikut në New York (fotot) 

Këngëtarja Ingrit Gjoni ka pak ditë që ka publikuar bashkëpunimin e saj më të ri me Shpat Kasapin “Faji”, i cili është pritur mirë nga fansat.

Aktualisht ajo është duke shijuar disa ditë pushim, gjersa është mjaft aktive edhe në rrjetete sociale, në të cilat numëron me mijëra ndjekës.

Në janar të këtij viti, këngëtarja ishte në New York me ç’rast realizoi një set fotografik, ku shfaqej me ngjyrat kuq e zi në sheshin e Manhatanit.

Këngëtarja ka publikuar sot (e martë) një nga fotografitë e fotosesionit të realizuar në Amerikë, ku shfaqet në mes të një rruge kryesore në New York.

Ingriti dukej e bukur dhe me stil si gjithnjë, teksa ka tërhequr edhe vëmendjen e makinave në trafik, i cili nga ç’shihet në foto ka qenë në fluks të madh atë ditë.

alb365/Telegrafi/

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
36 përgjigjet që do ju bëjnë të dashuroheni në 45 minuta!

E përditshmja New York Times, ka publikuar listën e artikujve më të lexuar dhe në vend të parë është një...

Close