|E shtunë, Shkurt 24, 2018

Insigne bën tatuazh të jashtëzakonshëm në shpinë 

Ylli i Napolit, Lorenzo Insigne ka bërë një tatuazh gjigantë në shpinën e tij

Insigne ka vizatuar në tatuazhin e tij gjigant një luan dhe luaneshë që mbrojnë këlyshët e tyre.

Ashtu si edhe të gjithë futbollistët e tjera të Napolit, tatuazhet janë bërë te Enzo Brandi, shumë i njohur në Napoli për bashkëpunimin e tij me futbollistët.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Përplasen makinat, plagoset shoferi

Lushnje - Më datën 26.04.2017, ora...

Close