|E diel, Qershor 25, 2017

Instagram/ Ajo provokon fort me pozat e fundit (foto) 

Ajo është adhuruese e madhe e natyrës, të cilën e shijon dhe e shfrytëzon për të bërë fotografi.

Duke përdorur “armën” e saj kryesore, zhveshjen, Sara Underwood, një prej modeleve më të popullarizuara në Instagram, vazhdimisht provokon gati 8 milionë ndjekësit e saj.

Bukuroshja amerikane, ish-modele e Playboy, ka publikuar së fundmi disa fotografi të reja, duke vënë në plan të parë trupin e saj fantastik.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohet 30 vjeçari, kultivonte hashash https://t.co/q0FY78djYP https://t.co/E4Mnv5SBvI
11,395 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
ISHTI gjobit 98 subjekte për muajin gusht 2015, ja lista

Tiranë - Inspektorati Shtetëror Teknik dhe Industrial  pas kontrollit në pikat e tregtimit të karburanteve gjatë muajit gusht 2015 ka...

Close