|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Interi 4 vjet për të mposhtur Juventusin 

Kishin kaluar katër vjet që kur Interi mposhti për herë të fundit Juventusin në Serie A, por tashmë është ndërprerë kjo ecuri negative

Zi Kaltrit, në krye me trajnerin holandez, Frank de Boer, kanë arritur ta thyejnë akullin duke e mposhtur Juventusin 2:1 në ‘Giuseppe Meazza’.

Për herë të fundit në Serie A, Interi kishte mposhtur kampionin e Serie A me 3 nëntor të viti 2012, ndeshje kjo që kishte përfunduar me rezultat 3:1.

Por, tashmë kjo i takon të kaluarës. Interi mposhti kampionin midis ‘Giuseppe Meazza’, duke ndërprerë këtë ecuri negative dhe duke i treguar kundërshtarëve se kanë skuadër që të luftojnë për titull.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
A është kjo Lamborghini që do të kapte audin e verdhë ?! (foto lajm)

Itali - A është kjo makina Lamborghini që policia italiane nxori për të kapur makinën Audi të vedhë që drejtohet nga shqiptar ku u ka kallur tmerrin italianëve ? alb365.com

Close