|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Iridi Oxa – Ja si e priti familja lidhjen time me futbollistin me ngjyrë 

Që nga fotot e famshme në stadium, Iridi Oxa së bashku me mikeshën e saj Rike u bënë shumë të famshme për publikun, por fama e brunes seksi u rrit më shumë kur u bë me dije lidhja e saj me futbollistin me ngjyrë.

Të shumtë ishin ata që e sulmuan për këtë fakt, po ashtu si edhe ajo vetë rrëfen për “Bluetoth” se njerëzit janë xhelozë. Nga ana tjetër tregon mbështetjen që i ka dhënë familja dhe shoqëria në lidhjen e saj,.

“ Respektojnë zgjedhjen time dhe nuk u lë shumë hapsirë, diskutimit në lidhje më këtë argument. Ngjyra e errët e njeriut nuk është njollë në biografi. Le të hedhim një sy të bardhëve që nuk shkëlqejnë për mirësi” ka thënë Irid për Bluetoth.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Grida Duma – Rama bleu votat

Tiranë - Partia Demokratike doli sot në një deklaratë për median për të quajtur farsë votimin e djeshëm në referendumin e PS-së për mandatin e kryetarit. Përmes një deklarate për...

Close