|E diel, Qershor 25, 2017

Ish Ministri i Mbrojtjes Akis Cohaxopulos shok qelie me nje shqiptar. 

23729A20D390C4B2DF44BBE0AFFFCCCF    Greqi – Ish-ministri grek i Mbrojtjes, i dënuar një vit më parë për korrupsion dhe pastrim parash, ndan qelinë me një shqiptar dhe një rumun të dënuar për vjedhje.

Mediat bëjnë të ditur se ish-ministri Akis Cohaxapulos vuan dënimin në burgun e Koridhalosit, ku për shkak të krizës ekonomike është shkrirë pavioni që konsiderohej si vendi ku qëndronin VIP-at.

Sipas mediave greke, situata në burgje po bëhet gjithnjë e më dramatike, për shkak të mbingarkesës.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Nga Jugu në Veri shkoni të votoni https://t.co/8YlKsInYNJ https://t.co/YG8jGHwAxV
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arrestohet 15 vjeçari, vodhi 40 milion lek me dy shokë

Fier - Nga Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Fier ka zbuluar nje vjedhje ku ka ndaluar autoein e dyshuar, nje...

Close