|E diel, Qershor 25, 2017

Ish ministria që u kthye në ‘Prima’ valltare 

Prej disa ditësh ish ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla përveçse e pranishme në takimet në qarkun e Lezhës, aty ku dhe garon për një mandata deputeteje, duke se po shijon më së shumti edhe vallet e ndryshme që ia marrin herë pas here me militantët partiakë.

Nga ato të jugut e vallet e veriut, duket se Nikollës do ti shkonte më shumë një ministri kulture sesa arsimi.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohet 30 vjeçari, kultivonte hashash https://t.co/q0FY78djYP https://t.co/E4Mnv5SBvI
11,395 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Barcelona triumf me Bilbaon

Nje ndeshje truimfuese ne kupen e Spanjes per ekipin e Barcelones. Blaugranet fituan ndeshjen rezultatin 3-1 me nje loje kordinative....

Close