|E martë, Tetor 24, 2017

Ish ministria që u kthye në ‘Prima’ valltare 

Prej disa ditësh ish ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla përveçse e pranishme në takimet në qarkun e Lezhës, aty ku dhe garon për një mandata deputeteje, duke se po shijon më së shumti edhe vallet e ndryshme që ia marrin herë pas here me militantët partiakë.

Nga ato të jugut e vallet e veriut, duket se Nikollës do ti shkonte më shumë një ministri kulture sesa arsimi.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ambasadori shqiptar në Beograd shpallet non grata

Shteti serb nuk do të njohë Ambasadorin shqiptar atje Ilir Boçka për 6 muaj, si kundërpërgjigje për refuzimin e notës...

Close