|E hënë, Janar 23, 2017

Ish zëdhënësja e policisë selfie me lopën (foto) 

Sabrie Kamberi, dikur zëdhënëse në Policinë e Kosovës, ka befasuar me postimet e disa fotografive që ka bërë së fundi.

Ajo në profilin e saj në Facebook ka postuar disa fotografi nga fshati, ku duket se po kalon caste shumë të këndshme, raporton Gazeta Blic.

Për më shumë shikoni disa nga fotografitë e postuar në FB:

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ditën police dhe natën modele https://t.co/mIChDx8fzR via @wwwalb365com
503 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Burg pa afat vrasësit të dyshuar të 82 vjecarit Likometaj

  Fier - Nën masa të rrepra sigurie mëngjesin e  sotëm është zhvilluar séance e masës së sigurisë për 37 vjecarin Skënder Krasniqi , autori I dyshuar I vrasjes së...

Close