|E hënë, Dhjetor 11, 2017

Italiani i ‘fut’ duart Bleonës lart e poshtë (video) 

Bleona Qereti ka apublikuar një video për fansat e saj ku tregon sekretin se pse është gjithmonë në formë.

Çelësi i së gjithës është Fabio, estetisti italian. Fabio e ndihmon këngëtaren për të pastruar sistemin dhe për të nxjerrë jashtë trupit të saj toksinat. Bleona le veten totalisht në duart e Fabios dhe ai i bën ‘magjinë’ që të gjithë shohin në ekran.

alb365

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja 6 ushqime që zhbllokojnë arteriet

Në vijim ju paraqesim gjashtë nga ushqimet,...

Close