|E mërkurë, Shkurt 21, 2018

Iva Aliko ja bën bam, foto jtetër nudo (+18) 

Modelja Iva Aliko në një foto të publikuar në rrjetet sociale, nuk lë vend për imagjinatë.

E vetëdijshme se posedon asetet me vlerë, ajo nuk ka hezituar që to t’i prezantojë para fansave të saj.

Modelja që u bë e njohur, me pohimet e saj se është në lidhje me një deputet të Kuvendit të Kosovës, por që asnjëherë nuk u vërtetua, është e njohur për publikimin e fotove me pozave skesi.

Për më shumë shikojeni foton.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rama dhe Meta betejë në zullum dhe në kontroll mediash…

Nga BASIR ÇOLLAKU - Ka...

Close