|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Iva Aliko në Prishtinë për të takuar deputetin 

Iva Aliko, sot është parë në rrugët e Prishtinës.

Vajza e cila morri vëmendjen pas dekalratave se është në lidhje me një deputet kosovar, sot ka ardhur në Prishtinë.

Ajo ka publikuar një fotografi, ku shihet në Hotelin “Swiss Diamond” ndërsa në shoqëri me të duket të jetë edhe një vajzë tjetjër, transmeton Magazina.al
Por a do të takohet Iva me deputetin kosovar, kjo nuk dihet!

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Historia e një vrasësi – Mafiozi shqiptar më i njohur në USA (video)

John Alite ose ndryshe “Johnny Alletto” ka lindur më 30 shtator 1962, ndërsa është një nga kriminelët dhe vrasësit më të njohur në SHBA. Amerikani me orgjinë shqiptare ka qenë...

Close