|E mërkurë, Tetor 18, 2017

Iva Aliko në Prishtinë për të takuar deputetin 

Iva Aliko, sot është parë në rrugët e Prishtinës.

Vajza e cila morri vëmendjen pas dekalratave se është në lidhje me një deputet kosovar, sot ka ardhur në Prishtinë.

Ajo ka publikuar një fotografi, ku shihet në Hotelin “Swiss Diamond” ndërsa në shoqëri me të duket të jetë edhe një vajzë tjetjër, transmeton Magazina.al
Por a do të takohet Iva me deputetin kosovar, kjo nuk dihet!

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rama dhe Mustafa nesër inagurojnë pikën doganore të Vërnicës .

Kryeministri Rama bashkë me homologun e tij kosovar do të përurojnë nesër së bashku tranzitin e përbashkët doganor në Vërmicë....

Close