|E shtunë, Janar 20, 2018

Ja 20 lojtarët më të shpejtë në FIFA 18 (fotot) 

Një nga lojërat më të pëlqyera për adhuruesit e futbollit është FIFA.

Dhe me të dal versioni 2018, menjëherë të pasionuarit e kësaj loje kompjuterike filluan të merren me detaje.

Një nga ato janë lojtarët më të shpejt, të cilët normalisht bëjnë diferencën gjatë një dueli, transmeton Telegrafi.

Nisur nga kjo më poshtë keni top njëzetëshen dhe normalisht befasitë nuk mungojnë:

20. Inaki Williams

19. Bruma

18. Gerard Deulofeu

17. Raheem Sterling

16. Mohamed Salah

15. Lucas

14. Jordi Alba

13. Sadio Mane

12. Gelson Martins

11. Jonas Aguirre

10. Kekuta Manneh

9. David Accam

8. Leroy Sane

7. Gareth Bale

6. Jurgen Damm

5. Ernest Asante

4. Mathis Bolly

3. Hector Bellerin

2. Jonathan Biabiany

1. Pierre-Emerick Aubameyang

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pranga 30 vjeçarit, u kap me 0,70 gr kokainë.

Fier - Më datë 04.12.2014, ...

Close