|E premte, Janar 19, 2018

Ja 26 lazaratasit qe qelluan policine . 

125117   Tirane – Ja lista e emrave të 26 trafikantëve të cilët kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të policisë në aksionin e nisur që mbrëmë nga efektivët blu për të hyrë në fshatin Lazarat.

Të 26 personat me në krye Razip Mahmutajn, dhe të strehuar në banesën e këtij të fundit kanë qëlluar me artileri të rëndë ndaj policisë. Deri më tani nuk raportohen të plagosur ndërkohë që kryekomunari i Lazaratit Dasho Aliko po negocion me trafikantët për tu vetëdorëzuar.

Më poshtë lista me personat të cilët kanë qëlluar drejt policisë:

1. Razip Mahmutaj

2. Alban Aliko

3. Jurgen Boci

4. Jeton Kalemi

5. Abaz Rabi

6. Emiljan Aliko

7. Matjaz Boci

8. Ali Basha

9. Adem Sala

10. Shkelqim Krishti

11. Artur Gjini

12. Sherif Kazma

13. Sokol Skendi

14. Florijan Shurdhi

15. Sevdi Shurdhi

16. Martin Muho

17. Adriatik Gaba

18. Carcan Gaba

19. Haki Buci

20. Hamza Buci

21. Agim Avduli

22. Syrja Sinani

23. Izmir Hebovija (Shkodrani)

24. Kostandin Xhuvani

25. Erjon Haxhiaj

26. Arsen Banaj

alb365.com/ahqiptarja.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Festohen Krishtlindjet në kishën e Shën Gjergjit

  Fier - Kisha e ...

Close