|E hënë, Janar 23, 2017

Ja apartamenti ku u plaçkit me armë në kokë Kim Kardashian (fotot) 

Apartamenti luksoz ku Kim Kardashian u plaçkit nën kërcënimin e armës është aq ekskluziv saqë është i njohur në vend si “Franca Pa Adresë”.

Kimit iu plaçkiten stoli në vlerë miliona dollarë nga pesë persona të maskuar e armatosur në hotelin “I’Hotel de Pourtales”, ku ajo po qëndronte, transmeton Express.

Ky hotel qendër në rrethinën e tetë të kryeqytetit francez, Paris.

Për më shumë shikojeni se si duket brenda apartamenti ku u plaçkit Kimi./Express/

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: 2.225 vende pune bosh, profesionet dhe si duhet të aplikoni https://t.co/AmQww8cNMU https://t.co/DWnhR9PqV4
500 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arrestime të policisë së shtetit në 24 orët e fundit.

Tiranë - Mbi ngjarjet, arrestimet, ndalimet dhe procedimet e ndodhura në vëndin tonë 24 orët e fundit. DREJTORITË E POLICISË QARQEVE Drejtoria e Policisë Qarkut Tiranë Seksioni për narkotikët Më...

Close