|E premte, Shkurt 23, 2018

Ja bordellot më të çuditshme në botë. (Video) 

z_7506Prostitucioni është legal në pothuajse gjysmën e vendeve të botës. Por, që këto biznese të kenë të ardhura më të mëdha, disa ofrojnë “inovacione”!

Kështu, shtëpia publike Stiletto në Sydnei është e njohur për dizajnin retro që e shohim në filmat e James Bondit: me krevate të mëdha rrethore dhe muret me pasqyre.

Bordeli Big Sister në Pragë ofronte shërbime falas, por vetëm nëse pranoni të xhiroheni. Kjo ide ende vazhdon diku tjetër, ndonëse ky lokal është mbyllur më 2010.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Hetim për 5 gjyqtarët që i dhanë pafajësi “Hakmarrjes për drejtësi”

Me kërkesë të Presidentit të...

Close