|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Ja çdo të thotë të kesh fëmijë 

Të kesh fëmijë mund të jetë shumë argëtuese, pavarësisht se për disa kjo mund të jetë e mërzitshme nganjëherë.

Qoftë kur zhyten me baltë deri në veshë dhe bëjnë sherre të ndryshme, fëmijët kurrë nuk bëjnë diçka që mund t’ju zhgënjejë ashtu tepër.

Ndoshta është më mirë që nganjëherë ta shihni anën argëtuese të sherreve të tyre dhe të mos u bërtisni, transmeton Gazeta Express.

Në fotot që do t’i shihni më poshtë, dëshmohet se të kesh fëmijë mund të jetë mjaft argëtuese.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pranga 23 vjeçarit në kërkim

Fier - Kapet i kërkuari për veprën penale "Plagosje e rëndë me dashje". Specialsitët e Sektorit për Krimet e Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, kapën dhe ndaluan shtetasin e...

Close