|E martë, Qershor 27, 2017

Ja çfarë i punoi Edi Rama Turjan Hyskës! 

Kryeministri Edi Rama pritej të shfaqej sot në mbrëmje në emisionin “Oktapod” me moderator Turjan Hyskën, por çuditërisht emisioni është anuluar.

Fill pas përfundimit të emisionit “Kapital”, ku sot ishte i ftuar presidenti i zgjedhur, Ilir Meta, pritej të fillonte “Oktapod” ku i ftuar në emisionin me format të veçantë dhe pyetje pikante do ishte Edi Rama, por emisioni nuk është transmetuar, për arsye që nuk dihen.

Koha televizive e emisionit “Oktapod” është zëvendësuar me një film. /Newsbomb.al

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Skandali/ Të rinjtë e LRI kërkojnë kartat e identitetit në shkëmbim të tezave të maturës shtetërore

Maturanti denoncon shitblerjen e votës: Të rinjtë e LRI kërkojnë kartat e identitetit në shkëmbim të tezave të maturës shtetërore...

Close