|E hënë, Shkurt 27, 2017

Ja çfarë të vishni në ditët e ftohta 

Do ta keni nxehtë, madje do të dukeni elegante dhe shumë femërore.

Vjeshta dhe dimri janë koha e duhur kur nga dollapët tuaj duhet t’i nxirrni palltot tuaja të bukura, çizmet, shallet shik dhe kapelat e ngrohta.

Megjithatë, për të marrë më të mirën e mundshme nga gardëroba për ditët e ftohta, nevojitet edhe pak shkathtësi.

Duhet të ndieni ngrohtësi dhe megjithatë të dukeni shik dhe shumë femërore, transmeton Telegrafi.

Njëra ndër damat e cila kjo gjë shkëlqyeshëm i shkon për dore është mbretëresha e modës e Instagramit, Blair Eadie, e cila çdo ditë inspiron pothuajse miliona ndjekës në rrjetin e saj shoqëror me kombinimet tepër të bukura të veshjeve dhe me stilin unik.

Shikoni disa nga idetë e saj, me siguri do të gjeni diçka edhe për vete – moda vazhdimisht përsëritet, prandaj është mirë të hallakatni dollapin tuaj dhe të gjeni rroba të vjetra të cilat këtë dimër janë hit i vërtetë! /Telegrafi/

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohen 2 grekë me hashash made in Albania https://t.co/cYNK0rsSCq https://t.co/rjHqRGfzgf
511 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja shqiptari që thyen dërrasa me kokë dhe ngre hekurishte me dhëmbë (video)

Një shqiptar nga Kumanova përveç që thyen dërrasa me kokë, ai me dhëmbë ngre hekurishte me pesha të rënda sa...

Close